فرم دهی بینی

فرم دهی بینی

از گذشته تا به امروز از ژل به عنوان پرکننده ها استفاده می شد و همچنان ادامه دارد. از تزریق ژل نیز برای زیباسازی و جوانسازی صورت و دست می تواند استفاده نمود. ژل نیز کاربرد های متعددی را در زیبایی ایفا می کند و افراد زیادی را راهی کلینیک های زیبایی می نماید تا به آرزو های خود برسند. موگه کلینیک یکی از این کلینیک های زیبایی است که در خصوص تزریق ژل خدمات فراوانی را در حوزه تزریق ژل در اختیار افراد می گذارد.

زیبا بودن بینی در صورت هر فرد، جز مهمترین ویژگی هایی است که افراد به آن توجه می کنند، به همین دلیل است که افراد زیادی به موگه کلینیک بهترین کلینیک پوست در تهران  مراجعه می کنند تا فرم دهی بینی را انجام داده و زیبایی چهره شان صد چندان شود. برای ردیافت اطلاعات بیشتر در خصوص فرم دهی بینی می توانید با شماره های 02122554720 – 02126653759 – 09904204682 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام  و کانال تلگرام  دنبال نمایید

همانطور که گفته شد تزریق ژل کاربرد های فراوان دارد که از جمله این کاربرد ها می توان به فرم دهی بینی اشاره کرد.

فرم دهی بینی

فرم دهی بینی

بسیاری از افراد احساس می کنند که از فرم بینی خود ناراضی هستند و همچنین به دلیل هراس از انجام جراحی بینی و یا عدم نیاز به انجام این جراحی و یا به دلیل آن که تغییرات لازمه بر روی بینی نیز بسیار کم است ، به پزشک مراجعه می کند و به دنبال راه چاره ای برای اصلاح فرم بینی خود هستند.

خانم دکتر خاک سفیدی در موگه کلینیک به این افراد توصیه می نماید تا با تزریق ژل به فرم مورد نظر از بینی خود برسند.

چرا افراد اقدام به فرم دهی بینی با ژل می نمایند؟

زیرا فرم دهی بینی با ژل هم مقرون به صرفه تر است و هم افرادی که تصور می کنند که انجام جراحی بینی به دلیل تغییرات کوچکی که برای اصلاح نیاز دارند،لزومی ندارد که به اتاق عمل بروند وقتی که می شود در مطب و در کمتر از ده دقیقه با بی حسی موضعی این اصلاح را انجام داد مسلما این راه بسیار بهتر است.

از چه پر کننده هایی برای فرم دهی به بینی استفاده می شود؟

در موگه کلینیک از  از ژل هیالورونیک اسید و الانسه به منظور فرم دهی به بینی و اصلاح فرم بینی استفاده می شود.  این دو نوع از پرکننده ها هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و با توجه به شرایط و میزان مورد نیاز برای فرد تجویز شده و استفاده می شود. ممکن است که نیاز به تزریق هر دوی اینها داشته باشد.

میزان سی سی مورد نیاز برای انجام فرم دهی بینی، با توجه به میزان مورد نیاز برای این کار تعین می شود.

هزینه فرم دهی بینی چقدر است؟

این که هزینه فرم دهی بینی چقدر است، به میزان  ژل هیالورونیک اسید و الانسه بستگی دارد که فرد برای فرم دهی بینی لازم دارد و پزشک از یکی از این دو و یا هر دو استفاده می نماید.

ماندگاری فرم دهی بینی با ژل هیالورونیک اسید و الانسه چقدر است؟

ماندگاری استفاده از ژل هیالورونیک اسید و الانسه برای فرم دهی بینی بین 1.5 تا 2 سال است و باعث می شود تا چهره ای زیبا و جذاب داشته باشد.

ژل هیالورونیک اسید

یک ماده طبیعی است که در بدن انسان یافته می شود. مقادیر بالایی از اون در بافت همبند نرم و در مایع چشم وجود دارد. این ماده در بعضی از غضروف ها و مایع مفاصل و در بافت پوست هم وجود دارد. اخیرا یکی از درمان های مشکلات مفصلی تزریق ژل های هیالورونیک اسید است. وقتی این فیلر که به صورت ژل هم هست در صورت تزریق می شود چه اتفاقی می افتد؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، کلیک نمایید.

الانسه

پلیمر پلی کپرولاکتون است. یک محلول تزریقی جدید می باشد.که این محلول ترکیب همگنی از پلیمر قابل جذب poly caprolacton  در حامل دارویی carboxy-methylcellulose است. دارای FDA و مجوز اتحادیه اروپاست.

یک فرآورده تحریک ساخت کلاژن است. این پلیمر به شکلی طراحی شده که شانس انتقال فیلر به بافت های مجاور و در نتیجه ایجاد ناقرینگی در صورت را به حداقل می رساند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص، کلیک نمایید.

مراقبت های بعد از فرم دهی بینی

بعد از آن که ژل هیالورونیک اسید و الانسه به منظور اصلاح فرم بینی انجام شد، باید مراقبت هایی را انجام داد تا فرد نتیجه قابل قبول از این فرم دهی داشته باشد.

از جمله مراقبت های بعد از فرم دهی بینی به مدت یک هفته از انجام اقداماذت زیر باید خودداری نمود:

  • خوابیدن بر روی صورت
  • عدم فشار آوردن بر روی صورت
  • از رفتن به استخر، سونا و جکوزی به مدت یک هفته اجتناب شود.
  • همچنین افرادی که ورزشکار هستند و می خواهند تا فرم دهی بینی را انجام دهند، با این مژده را داد که فقط نیاز است تا یک هفته هیچ گونه ورزشی را انجام ندهند و بعد از آن به راحتی به ورزش های خود برسند.

میکرونیدلینگ       –      کلینیک پوست خوب در تهران    –

برچسب گذاری توسط ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =