کاشت مو به روش غیر جراحی

کاشت مو به روش غیر جراحی

بسیاری از متقاضیان کاشت مو ، خواستار کاشت مو به روش غیر جراحی می باشند. کاشت مو به روش fit یک روش ایمن می باشد که بدون جراحی فرآیند کاشت مو در این روش صورت می گیرد . نگرانی که در رابطه با روش جراحی کاشت مو وجود دارد خط بخیه و درد ناک بودن این روش می باشد . کاشت مو fut روش جراحی کاشت مو می باشد که به نسبت روش fit تهاجمی تر می باشد در این روش در پشت سر بیمار که تراکم بالایی از مو دارد یک شکاف با طول و عرض مناسبی ایجاد می شود ، تا گرافت های لازم برای کاشت تهیه شود .

کاشت مو
در کاشت مو fit خط رویش مو در جلوی سر با دقت بسیار بالایی طراحی می شود ، طراحی این خط دارای حساسیت بسیار بالایی می باشد . بعد از طراحی خط رویش مو یک به یک از پشت سر واحد های فولیکولی که حاوی 1 تا 4 تار مو هستند بدون اینکه برشی ایجاد شود توسط وسیله ظریفی به نام پانچ برداشته می شود. در این روش در نواحی که فولیکول مو برداشته می شود نقطه سفید کوچکی در پوست باقی می ماند . در کاشت مو fit که بدون جراحی انجام می گیرد موهای سر باید کوتاه شوند . کاشت مو fit با بی حسی موضعی انجام می گسرد و بیمار دردی را تحمل نمی کند .

کاشت فولیکول مو

مرحله اخر کاشت مو به روش fit کاشت فولیکول مو با استفاده از پنس های ظریف است . در این مرحله گرافت ها یک به یک در داخل شکافت های ریزی که در نواحی طاس سر ایجاد شده است جایگذاری می شود . بدون اینکه فشاری به ریشه ها وارد شود گرافت ها جایگزین می شوند این مرحله از کاشت در کلینیک کاشت مو حساسیت بالایی دارد و باید با دقت بیشتری انجام گیرد . برای اینکه نمای طبیعی تری در خط رویش مو ایجاد شود گرافت های یک تار مویی در خط رویش مو جایگذاری می شود و گرافت های حاوی 2 یا 3 تار مو در نواحی عقب تر جایگذاری می شود تا تراکم بالایی در ان نواحی ایجاد شود . با توجه به تعداد گرافت های مورد نیاز، کاشت گرافت ها 2 یا 3 ساعت طول می کشد . در انتها سر بیمار پانسمان می شود که مراقبت از این پانسمان برعهده خود بیمار می باشد که باید به بهترین نحو صورت گیرد .

کاشت مو به روش  FUT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 9 =